Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Aktualności

WYSOKIE ZWYCIĘSTWO

• autor: Rafaleek, 2015-04-21 14:42

Od początku spotkania

zarysowała się przewaga drużyny Brdy, która swoją pierwszą bramkę zdobyła w 19 min. spotkania a jej autorem był obrońca drużyny gości. Zespół przyjezdnych nie rezygnował z odrobienia strat, jednak ich akcje były umiejętnie zatrzymywane przez obrońców Brdy.  Nasza drużyna ponownie ruszyła z atakami i po kilku minutach prowadziła 2: 0 . Do przerwy strzeliliśmy jeszcze jedną bramkę i wynikiem 3:0 zakończyła się pierwsza połowa meczu. Po przerwie bramki strzelali tylko zawodnicy Brdy, w sumie 4, co ustaliło wynik spotkania na 7:0 dla naszej drużyny.

W tym meczu bramki dla naszego zespołu strzelali: Piotr Kwietniewski x 1, Damian Chrapkowski x 1 Marcin Szopiński 1 x i  Michał Wirkus x 3.