Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

KOLEJNE PUNKTY

• autor: Rafaleek, 2015-04-08 10:58

RELACJA….

4 kwietnia odbyła kolejna kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej w sezonie piłkarskim 2014/2015. Brda Przechlewo spotkała się z zespołem Diamentu Trzebielino.

Od początku spotkania zarysowała się nieznaczna przewaga drużyny Brdy, lecz pierwszą bramkę zdobyli goście. Po będzie w obronie gola samobójczego strzelił Krzysiu Buczko.

Nasza drużyna ruszyła z atakami i po paru minutach doprowadziła do remisu a autorem bramki został Michał Wirkus. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa tego spotkania. Po przerwie widowisko stało się już bardziej jednostronne a kolejne bramki były autorstwem Kwiatka x2 i Chrapka.

Jeszcze na koniec, gapiostwo naszych obrońców wykorzystał zawodnik Diamentu i mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Brdy.

O kolejne punkty zespół Brdy powalczy w sobotę 11 kwietnia o godz.13.00 na stadionie OSiR- u w Przechlewie, w spotkaniu derbowym z Piastem Człuchów.

Wszystkich kibiców i sympatyków BRDY zapraszamy na mecz!