Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Aktualności

KOLEJNE PUNKTY

• autor: Rafaleek, 2014-11-08 18:34

RELACJA….

Dzisiaj 8 listopada odbyła się 13 kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej w sezonie piłkarskim 2014/2015. Brda Przechlewo spotkała się z zespołem Słupi Kobylnica. Od początku spotkania zarysowała się przewaga drużyny Brdy, która swoją pierwszą bramkę zdobyła w 20 min. spotkania a jej autorem był Marcin Szopiński. Zespół gości nie rezygnował z odrobienia strat. Lecz większość ataków zawodników z Kobylnicy zatrzymywali nasi obrońcy. Nasza drużyna ponownie ruszyła z atakami i po kilku minutach prowadziła już 2: 0 a autorem bramki został Łukasz Orłowski. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa tego spotkania. Po przerwie widowisko stało się jednostronne. Raz za razem sunęły ataki naszego zespołu i w piętnaście minut Brda zdobyła dwie bramki. Ponownie do bramki trafił Marcin Szopiński, który po strzeleniu czwartej bramki zszedł z boiska. W 70 minucie spotkania drugą żółtą kartką został ukarany zawodnik z Kobylnicy i musiał opuścić boisko.To spowodowało zupełną dominację naszej drużyny. Jednak z wielu okazji została wykorzystana tylko jedna. Wynik spotkania na 5: 0 ustalił w 80 minucie Michał Wirkus.

O kolejne punkty zespół Brdy powalczy w sobotę 15 listopada w spotkaniu wyjazdowym ze Spartą Sycewice.

Nasz zespół wystąpił w składzie: P. Thiede - M. Wąsik, J. Bukowski, J. Pilarski, K. Stanios, Ł. Orłowski, Sz. Czarnotta, M. Łopusiński (62' A. Gleb), M. Szopiński ( 65’ K. Buczko), M. Wirkus, D. Chrapkowski (82’ K. Chrapkowski).