Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Aktualności

PO KOLEJCE

• autor: Rafaleek, 2014-10-26 18:10

Relacja....

Kończąca się dzisiaj kolejka jest zgoła odmienna od tej z przed tygodnia, kiedy cieszyliśmy się ze zdobyczy punktowych naszych drużyn. Ze zmiennym szczęściem walczyły nasze drużyny juniorskie. W piątek 24.10 o godz. 18.30 junior „D1 zmierzył się Chojniczanką I 1930 i przegrał 2:0. Niestety- jak relacjonował trener Pietrzykowski, zachowanie młodych piłkarzy z Chojnic pozostawiało duży niesmak. Po strzeleniu bramki pokazywali środkowy palec przedstawicielom naszego zespołu. W sobotę 25.10. o godz. 13.30 rozegrał swój pojedynek junior „B” również z zespołem z Chojniczanki. Za nim został on rozegrany chłopcy musieli stać 30 minut na dworze w przenikliwym zimnie, jakie było tego dnia, ponieważ szatnia była zajęta przez zawodników Arki Gdynia. Weszli do niej dopiero na 20 minut przed rozpoczęciem spotkania. W pierwszej połowie były 3,4 dogodne sytuacje, ale wyniki był 1: 0 dla zespołu gospodarzy. Druga połowa rozpoczęła się od ataków naszej drużyny. Ale dopiero czwarta tzw. „setka” została zamieniona na bramkę. Później jeszcze zawodnicy Brdy dołożyli 2 i spotkanie zakończyło się zwycięstwem 3:1.

Również w sobotę swoje spotkanie rozgrywał pierwszy zespół. Rywalem był zespół z Damnicy. Jest to przeciwnik, z którym ciężko się gra naszym zawodnikom. Nie inaczej było i tym razem. Nieustępliwa walka gospodarzy na całym boisku skutecznie hamowała poczynania naszego zespołu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0. W jedenastej minucie po przerwie chwila dekoncentracji w naszej drużynie spowodowała utratę bramki. Grzegorz Moszkowicz został pokonany płaskim strzałem, który oddał zawodnik z Damnicy. Nasza drużyna starała się odrobić stratę, niestety na staraniach się skończyło.

Przegrała również druga drużyna. Pomimo, iż Brda II / Victoria prowadziła po strzale z głowy Tomka Miłosza, to przegrała z Budowem 2:1. Na dodatek Kamil Kowcun otrzymał czerwony kartonik i opuścił boisko przed końcem spotkania.