Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Aktualności

UDANY WEEKEND PIŁKARSKI

• autor: Rafaleek, 2014-10-12 19:38

Relacja w rozwinięciu…………………

W ten weekend nasze zespoły rozegrały kolejną kolejkę spotkań. Junior D 1 w sobotę pokonał zespół Chojniczanki II Chojnice 5:0. W niedzielę 12 października zespół Brdy II / Victoria w derbowym spotkaniu z Sokołem Wyczechy zremisował na wyjeździe 1:1. Bramkę zdobył Piotr Płaneta. W doliczonym czasie gry Jarosław Szuryn miał sytuację sam na sam z bramkarzem gospodarzy, jednak nie potrafił umieścić piłki w siatce.

Najważniejszy mecz odbył się w Debrznie, gdzie pierwszy zespół mierzył się w derbowym spotkaniu z drużyną MKS- u. Mecz w pierwszej, jaki w drugiej połowie był bardzo zacięty. Obfitował też w liczne sytuacje podbramkowe. Najważniejsza akcja meczu miała miejsce w 70 minucie spotkania. M. Wirkus dograł dokładnie do „Kwiatka” a ten zamienił to na bramkę. Spotkanie zakończyło się wynikiem, 1: 0 co dało naszej drużynie 3 punkty a tym samym umocniło nasz zespół na pozycji lidera SKO.

W środę 15 października nasz zespół wyjeżdża na mecz Pucharu Polski szczebla podokręgu Słupskiego do Kępic na mecz z Garbarnią. Początek spotkania o godz.15.30.