LKS PRIME FOOD BRDA Przechlewo - strona oficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najnowsza galeria

Brda- Piast
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Treningi / sparingi

PRZYGOTOWANIA DO RUNDY WIOSENNEJ 2012/2013

Większość zespołów już w styczniu wznowiła treningi przygotowujące do rundy rewanżowej. Również zespół seniorów LKS Prime Food Brda 22 stycznia wznowił swoje treningi. Pierwsze zajęcia odbywały się w hali Zespołu Szkół w Przechlewie. Pierwszy mecz sparingowy rozegraliśmy w niedzielę o godzinie 1600 na sztucznym boisku „Modrak” w Chojnicach. Naszym przeciwnikiem był zespół Czarnych Czarne, występujący w Pomorskiej IV lidze. Niestety w pierwszym swoim spotkaniu piłkarze Brdy doznali wysokiej porażki, przegrywając 8:1.

Kolejne przygotowania odbywały się na boisku orlik. Wyjście z hali na powietrze wpłynęło korzystnie na zawodników, efektem było zremisowanie 4:4 w kolejnym sparingu. Tym razem przeciwnikiem był zespół Hubertusa Biały Bór (liga okręgowa woj. Zachodniopomorskiego). Mecz odbył się 16 lutego o godz. 1200 na boisku w Białym Borze.

Wyniki kolejnych sparingów wyglądały następująco: Szarża Krojanty- LKS Prime Food Brda 6:2, Sparta Złotów- LKS Prime Food Brda  5:1, LKS Prime Food Brda- Granit Koczała 3:2. Ostatni mecz sparingowy przed rozpoczęciem rundy wiosennej, Brda rozegrała na własnym boisku z Hubertusem Biały Bór. Lepsi okazali się goście, wygrywając 3:2. Inauguracja rundy wiosennej miała nastąpić 23 marca meczem ze Startem Miastko. Jednak tak się nie stanie, ponieważ nie pozwala na to aktualna pogoda. Tak więc na start Słupskiej klasy Okręgowej przyjdzie poczekać do 30 marca.

W/w meczach zagrali: Marek Tandecki, Dariusz Buczko, Bartosz Gostomczyk, Jędrzej Pilarski, Dariusz Wasiniewski, Grzegorz Wirkus, Michał Szydłowski, Marek Ginter, Krzysztof Buczko, Jarosław Bukowski, Piotr Płaneta, Łukasz Orłowski,  Maciej Ruc, Marcin Łopusiński, Marcin Szopiński, Damian Chrapkowski, Artur Gleb, Radosław Szuryn, Adrian Nowak, Michał Wąsik, Jarosław Szuryn, Sylwester Rudnik, Krystian Stanios, Tomasz Kolberg, Tomasz Prądzyński.

Buttony

Reklama

Wyniki

Brak danych.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Tabela ligowa

Inne rozgrywki

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 105, wczoraj: 102
ogółem: 502 754

statystyki szczegółowe

Logowanie

Ankiety

Brda zakończy ligę na...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Wyszukiwarka

Zegar